Oferta


Przejdź do strony: Motto
Przejdź do strony: Od pomysłu do realizacji

Projektowanie

Zgodne ze standardami użyteczności

Budujemy wizualizacje w postaci interaktywnych makiet i systemy w oparciu o notację UML, czyli uniwersalny i obrazowy język. Do identyfikacji procesów biznesowych wykorzystujemy praktyczną notację BPMN. W projektowaniu korzystamy ze sprawdzonych wzorców, które pozwalają naszym Klientom zrozumieć proces i nie wymagają przy tym wiedzy z branży IT, by wiedzieć o czym mówimy.

 

 


Implementacja

Oprogramowanie szyte na miarę

Każdy projekt traktujemy indywidualnie, a swoje rozwiązania budujemy w oparciu o sprawdzone standardy i wzorce architektoniczne. To działa. Wiemy to z doświadczenia zdobytego w dużych projektach, kilkudziesięcioosobowych zespołach i realizacjach integracyjnych oraz frontend-owych.

 

Utrzymanie i serwis

Wsparcie dedykowane projektowi.

Dla komfortu naszych Klientów świadczymy usługi utrzymania i serwisu. Jesteśmy też otwarci na działalność zespołu serwisowego  w produktach już gotowych i dostarczonych przez Klientów.


Raporty i analizy

Pełen ogląd informacji z Twojego systemu

Dane, raporty i ich analiza to podstawa funkcjonowania każdego biznesu. Dlatego nasz zespół przygotowuje kompleksowe analizy danych płynących z hurtowni danych lub rozwiązań typu Big Data. W pracy wykorzystujemy narzędzia Business Intelligence (BI) i tworzymy przejrzyste dashboardy nawet z najbardziej skomplikowanymi danymi.