Przejdź do strony: Start

Inwebit tworzą ludzie z wizją.

Od blisko dekady tworzymy i wprowadzamy w życie projekty z sektora IT. Nad projektami pracujemy kompleksowo od pomysłu, po wdrożenia, a nasze doświadczenia dają nam poczucie, że już dawno wyszliśmy poza ramy klasycznego software house.

Dziś jesteśmy generatorem pomysłów z zakresu systemów dla energetyki z wykorzystaniem Internet of Things (IoT), e-rolnictwa (wsparcie nowoczesnych technologii do optymalizacji zbiorów lub monitorowania), czy projektów w obszarze Smart City (inteligentne lampy miejskie). Świat technologii zmienia się razem z nami, dlatego jesteśmy jedną z firm, która ma kompetencje do wdrożania technologii Blockchain wszędzie tam, gdzie rozproszenie informacji i jej niezaprzeczalność (brak możliwości zmiany) jest kluczowa.

Ponad 90% realizowanych przez nas rozwiązań to projekty badawcze, o bardzo wysokim poziomie innowacyjności i unikalności. Własne laboratorium rozwiązań prototypowych (Internetu rzeczy i urządzeń przemysłowych) pozwala nam na pełną realizację nawet najbardziej kosmicznych pomysłów.

Mają Państwo pomysł, który wydaje się nierealny do zrealizowania?

To idealnie! Zapraszamy do rozmowy i współpracy.


Przejdź do strony: Motto
Przejdź do strony: Wydarzenia
Przejdź do strony: Doświadczenie